Uitbreiding parkeerplaatsen gemeente Opmeer

geplaatst in: Nieuws | 0

Opmeer – VVD Wethouder Buis heeft in buurten laten onderzoeken of er een tekort is aan parkeerplaatsen. Er zijn vier locaties met een hoge prioriteit onderzocht of het mogelijk is om nieuwe parkeerplaatsen aan te leggen. Bij alle vier de locaties is het mogelijk om extra parkeerplaatsen aan te leggen waardoor op 14 maart het college van burgemeester en wethouders  heeft besloten om nieuwe parkeerplaatsen aan te leggen.

In het VVD verkiezingsprogramma 2022 – 2026 “Weet waar je voor kiest” is dit verkiezingspunt terug te vinden bij ‘Veiligheid & Leefbaarheid. Fractievoorzitter Hoek is blij. “Door concrete punten direct aan te pakken zien inwoners ook resultaat. Ik spreek veel inwoners en hoor nog wel eens wat. Parkeerproblematiek in woonwijken is een probleem dat aandacht verdient. Door onderzoek te doen en direct uitvoering te geven aan oplossingen is er goed werk van gemaakt door het college.”

Door de gehele gemeente Opmeer zijn in totaal 16 locaties onderzocht waar parkeerproblemen kunnen ontstaan.