Co Schipper aan het stuur

geplaatst in: Nieuws | 0

OPMEER – De wethouders zijn benoemd en het college is gevormd afgelopen 25 mei. VVD wethouder Buis gaat zich met de uitvoering van beleid bezig houden als wethouder Financiën en Economische Zaken. De achtergebleven raadszetel wordt ingevuld door de nummer drie op de kieslijst van de VVD Opmeer, Co Schipper.

 

“Ik ben kandidaat om te zorgen dat de gemeente Opmeer net zo’n mooie plek blijft om te leven, als dat het nu is. Een prettig klimaat voor alle inwoners, ondernemers, maar zeker ook voor de mensen die het hardst hulp nodig hebben. Ik sta voor praktisch denken en reageren op feiten, niet op emoties. Sociaal, maar vooral vrijheid van denken, meningsuiting en ondernemen”, zo schrijft Schipper bij zijn profiel op de website. Het stuur heeft Schipper samen met fractievoorzitter Jacko Hoek zelf in handen. De gemeenteraad is immers het hoogste bestuursorgaan in de gemeente en geeft aan wat er in Opmeer moet gebeuren.