Verkiezingsprogramma VVD Opmeer

geplaatst in: Nieuws | 0

Op 21 maart is het weer zover, dan mogen we weer naar de stembus. Dit keer voor de gemeenteraadsverkiezingen, het gaat dus over de lokale politiek, over waar u en ik dagelijks tegen aan lopen.

VVD Opmeer is een lokale partij die ook landelijk regeert. Wij maken in Opmeer zodoende gebruik van het landelijke netwerk en de knowhow maar we maken ons, echter zonder ‘last of druk’ van dat landelijke netwerk met een zelfstandig Opmeer liberaal team, sterk voor ons eigen Opmeer!  Daarnaast hebben we ons als regio Westfriesland georganiseerd. Voor bovenlokale onderwerpen hebben we een aparte programma. Onze 23 kandidaten wonen allen in Opmeer en hebben hart voor onze dorpen.

U gaat toch stemmen? En u stemt toch ook nu weer VVD? Bij de landelijke verkiezingen (2012 en 2017) was de VVD in Opmeer de grootste partij. Dat wilt u lokaal toch ook ? Wij wel!