Fractie avond: maandag 24 oktober

geplaatst in: Nieuws | 0

Voorafgaand aan de oordeelsvormende gemeenteraadsvergadering van donderdag 27 oktober is er een VVD fractie avond maandag 24 oktober. Heeft u iets dat u wilt delen of bespreken? Kom eens langs om uw standpunt, probleem of oplossing met ons te delen. Dan gaan we samen aan de slag in Opmeer.

Op maandag 24 oktober 2022 is de volgende fractievergadering. U bent vanaf 19:00 uur van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn!

Wilt u iets specifieks bespreken? Dan kunt u gerust uw agendapunt inbrengen. Wij vragen u dan om zich aan te melden zodat wij rekening kunnen houden bij de agenda met uw komst. U kunt zich aanmelden via j.hoek@gemeenteraadopmeer.nl

 

De oordeelsvormende gemeenteraadsvergadering start 19:30 uur op donderdag 27 oktober. U kunt deze live volgen via deze link